Jak to všechno začalo?

6. února 2008 v 19:16 | 15.10.2005 - Jarda a Terka |  O nás
Milí přátelé, ve své pozici redaktora Puchýřů jsem dostal veledůležitý úkol, a to vyzpovídat Terku, osobu pravděpodobně nejkompetentnější. Budu s ní rozprávět o všech puchýřských záležitostech.
Jednoduchá otázka na úvod: Kde hledat počátky Puchýřů?
Nápad uspořádat první výlet mě napadl krátce před Vánoci v roce 2004. V květnu jsem dokončila gymnázium, což kromě "významného" kroku do světa dospělých znamenalo i to, že jsem se přestala pravidelně vídat se svými spolužáky a učiteli. A dobrovolně tu přiznávám, že se mi právě v ten krásný melancholický vánoční čas začalo po nich stýskat. Impulzivně jsem se tedy rozhodla všem napsat a pozvat je na zimní vycházku s cílem na zřícenině Zbořený Kostelec. Šlo nás tehdy sedm statečných. Byl to tehdy úctyhodný počet, když si vzpomenu, jaké nám zrovna přálo počasí.
A napadlo vás už tehdy, že byste se takhle netradičně scházeli častěji a pravidelněji?
Ano. Lákala mě i myšlenka rozšířit naši třídní skupinku o další veselé turisty.
Správně… jsem toho ostatně i důkazem. Na další akci, na slavném pochodu Praha - Prčice, jsem už pochodoval s vámi.
Byl jsi už také přítomen pečlivého vymýšlení názvu pro náš turistický odbor. Právě na Prčicích totiž vyhrál návrh "Puchýři".
Přesně tak, a o téhle a všech dalších cestách si už návštěvníci stránek mohou počíst v samostatné sekci Výlety. Přejdu ale k další otázce: Myslíš si, že se ti podařilo vytvořit partu, která by se takto scházela i v budoucnu?
Myslím si, že jsme dobrá parta :) a doufám, že to tak bude i v časech příštích. Moc si přeji, abychom se sami sobě na těch velkých cestách životem neztratili, abychom přestáli všechny bomby, které na nás číhají nejen na nádražích.
Co když se někomu zalíbí toto povídání a vůbec všechno co Puchýři dělají a už jen chtějí vědět, zda- li mezi sebe bereme i nové duše?
Samozřejmě. Přijímáme mladé, flexibilní, komunikativní, kooperativní, kreativní, perspektivní lidi, které mají ochotu se stále vzdělávat.
Takže nikoho? :-)
Nejraději jsem, když si stávající člen někoho přivede. Takže dobrá rada pro zájemce je napojit se na někoho ze stávajících členů. Tím jsem ale samozřejmě i já, takže jestli teď čte tento internetový příspěvek nějaká čistá duše, která by s námi ráda poutničila, ať se mi přes mail směle ozve a určitě se dohodneme.
Zdrávi došli do konce interview!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama