Leden 2008

Vítejte

7. ledna 2008 v 11:49 | JAR |  O nás
Ahoj poutníci, surfaři, brouzdači a vůbec všichni, kdo jste se sem právě proklikali!
Nuže vítejte na našich oficiálních báječných úžasných a zkrátka vypečených stránkách. Soukromý turistický odbor Puchýři sice začal svou existenci teprve nedávno, ale už o sobě dává jaksepatří vědět :-) Na tomto blogu chceme postupně vytvářet novou podobu našich webových stránek, jejichž původní verzi naleznete na http://tatonka.wz.cz/puchyri Založení blogu je vedeno zejména snahou o snadnou, ale hlavně pravidelnou aktualizaci obsahu webu.
Zajímá vás, kdo že to vlastně jsou Puchýři? Tak tedy hlavní část členů tvoří absolventi pražského Gymnázia Přípotoční, ke kterým se postupně přidali a přidávají jejich přátelé, přítelkyně, kamarádi, známí a příbuzní. O tom, jak se to vůbec přihodilo se vznikem našeho klubu se dočtete v sekci O nás. V současné době fungujeme asi tak, že kdo s námi jednou vyrazil, je automaticky naším členem.
V rubrice Výlety si můžete prohlédnout záznamy a fotky z našich dosavadních společných výletů - tedy to, co už se událo. Čtěte pozorně, třeba vás to natolik motivuje, že neodoláte a budete chtít taky někam vyrazit ;-) Co nás ještě čeká a nemine, se dozvíte naopak v oddílu Kalendář akcí. To je důležité hlavně pro členy, neboť tady budete nacházet i oficiální pozvánky, které vám zatím chodily jen mailem.
Tak, přátelé přírody, cestování a poznávání nových míst, doufám, že jsme vás zaujali, takže mi dovolte, abych vás pozval dál..., zdrávi došli a zas se brzy vraťte!